3-1-3 column layout 3-1-3 column layout

Kiralik Villalarımızın Bulunduğu Bölgeler

www.helaltatilvillalari.com

Son yıllarda arz ve talebin çok yüksek olduğu villa kiralama sektöründe Türkiye geneli hemen hemen tüm bölgelerde ünitelerin sayısı her geçen gün artmaktadır.Bu sayfada tatil destinasyonlarında bulunan villalarımızı bölge katagorileri altında inceleyebilirsiniz.

               Fethiye

   Fethiye, Muğla ilinin 13 ilçesinden birisi ve ilçenin yönetim merkezi olan şehir. Kentin eski adı Meğri'dir. Bu adın, Rumların "uzak diyar" anlamına gelen Makri adlandırmasından türediği düşünülmektedir. Özellikle turizm açısından gelişmiştir. 2022 yılındaki nüfusu 177.702'dir. Muğla'nın en büyük ilçesidir.

              Kalkan

Kalkan, Antalya ilinin batısında, Kaş'a bağlı turistik bir mahalledir. Günümüzden yaklaşık 3000 yıl önceki Likya Uygarlığı'nın yaşadığı ve sayısız kentler kurulmuş Antalya ile Fethiye arasındaki topraklarda bulunan Kalkan ve çevresinde bu döneme dair şehir kalıntısı veya yerleşim görülmemektedir

             Marmaris

Marmaris'in tarihi MÖ 12000'lere kadar gider. 2007 yılında Bedir Adasındaki Nimara Mağarasında yapılan kazı çalışmaları sonucu bulunan materyaller bunu teyit etmektedir.17 Eylül 2007'de Marmaris Müzesi'ndeki basın toplantısı}... Bölgeye Karia adı Kar'ın ülkesi anlamıda sonradan verilmiştir.

Tatilinizi planlayın...!

Tatil! Bu kısacık kelime insanı nasılda kendinden alıp ta bambaşka dünyalara götürüyor? Bütün bir yıl çalışıp hayalini kurduğunuz, hakkında planlar yaptığınız, giderken heyecan ve mutluluk duyduğunuz, sonunda ise bir sonrakini sabırsızlıkla beklediğiniz dinlenme ve eğlenme surecidir tatil. İyi bir tatilin en önemli kuralı şüphesiz iyi bir seyahat planından geçer. Bu plana dahil olan unsurların başında ise ‘iyi bir konaklama yeri seçimi'gelmektedir. Peki, iyi bir konaklama ne anlama gelir? Bu soruya verilecek tek bir yanıt olmamakla birlikte kişinin tercihlerine, zevklerine ve tabi bütçesine hitap eden temiz bir yer,en iyi konaklama yeridir.

              Bodrum

Bodrum, Muğla'nın 13 ilçesinden birisidir. İlçe günümüzde önemli bir turizm merkezi olması ile anılmaktadır ki bunda Bodrum'un kendine has bazı özellikleri olması etkilidir. Bodrum sadece Türkiye'de değil, dünyada da turizm açısından bilinen bir ilçedir.

               Ovacık

Ovacık, Muğla ilinin Türk Rivierası'ndaki Fethiye ilçesine bağlı bir yerleşim yeridir. Ölüdeniz mahallesinin bir parçasıdır. Ağırlıklı olarak küçük oteller ve özel villalardan oluşan Hisarönü'nün yerleşim bölgesi ve tatil beldesinin yanında yer almaktadır.

                  Kaş

Meis Adası'na en yakın noktayı oluşturan Kaş'ta tarihi eserleri ve doğa güzellikleriyle önemli turizm potansiyeli vardır. Bir dil gibi denize uzanan Çukurbağ Yarımadası üzerinde yakın zamanda yapılan oteller bulunur. Kaş'ın içinde Büyük Çakıl Plajı, Küçük Çakıl Plajı ve Akçagerme Plajı'nda, Hidayet'in koyu'nda denize girmek mümkündür. Ayrıca kayıkla Limanağzı plajı'na gidilebilir.