Ana Sayfa Bilgi KutusuVilla Marketi Markası www.helaltatilvillalari.com  /  www.helaltatilevleri.com  web sitesi adı altında faaliyet göstermekte olup, Anica Turizm Otelcilik Emlak İnş. San. Ve Tic. Ltd. Şti’ne ait bir markadır.
1994 yılından beri faaliyet gösterdiğimiz turizm sektöründeki gelişmeler ve değişen çizgiyi takip etmemiz sonucu 2010 yılından itibaren Villa Kiralama sektörüne girmiş olup,sektördeki öncü firmalardan biri konumuna yükselmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktayız.
Kısıtlara Maruz Kalmadan Herkesin Tatil Yapma Hakkı Olduğunun Farkındayız.
Size özgürce geçireceğiniz bir tatil sunuyoruz.
Günümüz dünyasında stresin ve çevresel kaynaklı yorgunluğun sonucu olarak tatil yapma ihtiyacı bir zorunluluk haline gelmiş,psikolojik açıdan dinlenmek,hayatın getirmiş olduğu stresi atmak için tatil yapmak artık doktorlar tarafından da reçete edilmeye başlanmıştır.
Ancak tatil yapmaktan daha önemli olan konu tatilinizi nasıl geçireceğinizdir.Herhangi bir otelde geçireceğiniz tatil sizi ne kadar dinlendirebilir yada stresinizden uzaklaştırabilir? Bu derinlemesine araştırılması gereken bir konudur.Otellerde normal hayatınızda yaşadığınız ortamdan çok uzaklaşmanız mümkün değildir.Örneğin yemek saatlerinin kısıtlı olması bile sizi istediğiniz rahatlamayı sağlamak yerine,normal hayatınızda yaşadığınız kısıtlamaları tekrardan yaşamanız anlamına gelir.Ancak villa tatilinde hiçbir kısıtlamaya maruz kalmaksızın,özgür bir tatil yapma imkanı bulabilirsiniz.
Tatilinizi nasıl geçireceğinize tamamen kendiniz karar verirsiniz.
Sunmuş olduğumuz hizmetler tamamen kazanılmış tecrübelerimizin (30 yıllık turizm sektörü tecrübemiz ile) birer ürünü olup,misafirlerimizin en kaliteli hizmeti almasını sağlamak için çalışmaktayız.
Farkımız
Emlak Firması değiliz.
Helal Tatil Villaları / Helal Tatil Evleri  “Anica Turizm Otelcilik Eml. İnş.San.ve Tic. Ltd Şti.” 10618 Belge numarası ile Türkiye Seyehat Acentaları Birliği üyesi bir Seyehat Acentası olup,sektörde faaliyet gösteren diğer firmalar gibi emlak acentesi,komsiyoncusu,emlak müşavirliği firması,emlak danışmanlığı firması değildir.Tek amacımız misafirlerimizin rahat ve huzurlu bir tatil geçirmesidir ve Misafirlerimiz TURSAB garantörlüğünde tatillerini yapmaktadır.
Türsab üyeliğimizi websitemiz en alt sağ köşesinde bulunan TÜRSAB Dijital Doğrulama koduna tıklayarak yada aşağıdaki linke tıklayıp 10618 belge numarası ile arama yaparak kontrol edebilirsiniz.
https://www.tursab.org.tr/tr/seyahat-acentalari/seyahat-acentasi-arama?search=1
Misyonumuz
Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir tatilin standartlarını oluşturmak için çalışan Anica Turizm,misafirlerimizin rahat,huzurlu,konforlu ve lüks bir tatil deneyimi yaşabilmeleri için ülkemizin doğa ve deniz kombinasyonunu sizlere sunan özenle seçilen özel havuzlu ve bahçeli kiralık villarımızda eşsiz bir tatil deneyimini siz değerli misafirlerimize sunmaktır.
Vizyonumuz
Acentamızın bağımsız ve geniş hizmet ağıyla, ülkemizde ve uluslararası platformlarda tanıtmak ve siz değerli deneyimli ve konusunda uzman kadromuz ile, özel havuzlu ve bahçeli villarımızda eşsiz tatil deneyiminizi rahatlıkla yaşabileceğiniz her geçen gün daha genişleyen ürün yelpazemiz ile tatil anlayışına yeni bir soluk getirmek, alternatif tatil seceneklerini değerli müşterilerimize ulaştırmaktır.
Değerlerimiz
Değerlerimiz iş yapış biçimimize yansıtılmıştır. Yasalar ve dürüstlük çerçevesinde hareket ederek hem  siz değerli misafirlerimize,hem çalışanlarımıza hem de iş ortaklarımıza saygı duyuyoruz.